SMS půjčka bez 1 kč

SMS půjčka bez 1 kč a bez registru

Pokud vám chybí finanční prostředky a potřebujete si nějaké peníze půjčit, můžete to zkusit v bance. Bankovních institucí je u nás opravdu velké množství a vy tak můžete využít tradičních služeb ČSOB nebo zkusit nové úvěry třeba od Air banky či Equa bank.

V případě, že si podáte žádost o půjčku u v bance ale počítejte s tím, že budete muset doložit několik formalit – je často nutné dokládat výpis z účtu, mít potvrzení příjmů a čisté SMS půjčka bez 1 kčregistry dlužníků. To je u mnoha klientů bohužel problém, jejich bonita nemusí být vždy ideální.

Právě proto nabízí další půjčky také nebankovní společnosti. V případě, že hledáte poskytovatele SMS půjčky bez příjmu, doporučujeme jednoznačně firmu Perfect Money.

Perfect Money je česká společnost s ručením omezeným, která v Česku už pár let lidem nabízí možnost půjčit si až 5000 Kč v případě, že jim chybí peníze v hotovosti. Tyto půjčky mohou využívat jak zaměstnanci, kterým chybí peníze do výplaty, ale i lidé s nižšími příjmy – u Perfect Money se totiž příjem nemusí dokládat.

Další výhodou této půjčky je to, že předem neplatíte žádné poplatky. Jejich SMS půjčka bez 1 Kč je tak možností, jak i v nebankovním sektoru získat půjčku bez rizika podvodu.

Pro první klienty má tato nebankovní společnost připraveny tyto úvěry:

V případě, že splatíte první dluh i s navýšení v určené době, si můžete vlastně ihned požádat o druhou půjčku až do 3000 Kč. Po splacení této půjčky si pak můžete opakovaně půjčovat až 5000 Kč. Doba splatnosti je 7, 14 nebo 21 dnů.

Podle toho, jakou dobu splatnosti si zvolíte se vám bude počítat úroková sazba za půjčení těchto finančních prostředků. Nejvýhodnější je vzít si půjčku jen na týden, v takovém případě přeplatíte totiž jen 10 % z půjčené sumy.