Sms půjčka ihned úplně každému

SMS půjčky jsou zvláštním typem úvěrů, který může lidem s horší bonitou zajistit peníze rychle na účet, pokud jim například chybí peníze před výplatou anebo jim v bance ani u větších nebankovních společností nepůjčí.

Jsou často využívané zákazníky, kteří potřebují půjčit krátkodobě před výplatou, jsou v registrech dlužníků anebo mají nízké příjmy.

Protože jsou většinou SMS půjčky nabízeny s nízkou cílovou částkou, není zde pro poskytovatele úvěrů tak velké riziko nesplácení a mohou si tak dovolit půjčit i méně solventním klientům.

Neznamená to sice, že zde půjčí úplně každému, ale rozhodně zde máte mnohem větší šanci než například v bance anebo u společností typu Home Credit.

Kolik si můžu přes SMS půjčku vypůjčít?

sms-pujckaPřes nové SMS půjčky si lze půjčít i více než 10 000 Kč, u většiny poskytovatelů se však dostanete maximálně na 5000 nebo 10 000 Kč.

Výjimkou je například firma Crediton, kde vám půjčí až 20 000 Kč, o této firmě si ještě řekneme více.

To, kolik vám nebankovní společnost půjčí zde závisí primárně na tom, jakou máte bonitu, ale velmi důležité je taky to, jestli si zde půjčujete poprvé anebo jde o opakovanou půjčku.

V případě, že jste novým klientem dané nebankovní společnosti máte totiž skoro vždy první půjčku sníženou a vypůjčit si tak můžete jen 3000 nebo 5000 korun (záleží na poskytovateli úvěru a jeho podmínkách).

Příklad splátek u Creditonu

Výše půjčkyObdobí splatnostiPoplatekCelkem
2 000 Kč30 dní549 Kč2 549 Kč
4 000 Kč30 dní1020 Kč5 020Kč
6 000 Kč30 dní1639 Kč7 639 Kč
8 000 Kč30 dní2405 Kč10 405 Kč
10 000 Kč30 dní3246 Kč13 246 Kč
20 000 Kč30 dní7752 Kč27 752Kč

Jestliže však dluh splatíte včas a bez problémů i s navýšením, není problém požádat si půjčku znovu a v takovém případě vám už půjčí vyšší půjčku.

Jak je to s poplatky předem?

U mnoha nebankovních společností, které jsou zaměřeny jen na krátkodobé SMS půjčky je nutné zaplatite registrační poplatek předem, jinak vám žádost neschválí. Tento poplatek je sice pouze 1 Kč, ovšem převod této částky poněkud zbrzdí celý proces získání půjčky a proto někteří z klientů hledají výhradně ty poskytovatele, u kterých tento poplatek platit nemusíte.

Mezi takové firmy například například Crediton. Jejich SMS půjčka je bez poplatku předem, navýšení platíte až při splácení dluhu. Navíc vám při první půjčce nabídnou až 4000 Kč, což je jedna z nejvyšších sum, které lze při prvním půjčení na trhu s nebankovními půjčkami získat.

Co když nestíhám splácet?

Občas se každému z nás může stát, že si příjmy špatně spočítá anebo ho potká nečekaná nemilá situace, která vyžaduje další výdaje a není tak možné dluh splatit včas. Ale ani to není u nebankovní společnosti Crediton velkým problémem.

Mezi jejich služby totiž patří i prodloužení splatnosti u půjčky. Je to sice za poplatek, ale vyhnete se tak problémům se zadlužením a řešením pohledávky.

Důležité je hlavně to, abyste nezapomněli uhradit poplatek za půjčení peněz. Platba se posílá stejně jako klasická úhrada dluh, jen si musíte ještě v jejich systému nastavit, na jak dlouho si chcete zápůjčku prodloužit. Možných je až dalších 30 dnů.

crediton-sms-pujcka

Kdy se Crediton vyplatí?

Nebankovní půjčka od firmy Crediton se vyplatí všem, kteří nechtějí dlouhé a komplikované zřizování bankovní půjčky anebo si zde kvůli solventnosti nemohou půjčit. Je vhodná jak pro studenty, tak pro důchodce ale i třeba pro maminky na mateřské dovolené.