Studentská půjčka

Studentská půjčka bez pravidelného příjmu

Jednou z problematických skupin z hlediska půjčování peněz jsou rozhodně studenti. Mnoho vysokoškoláků, ale i studentů středních škol už má výdaje větší, než příjmy a dostávají se proto do situací, kdy si peníze musí půjčovat.

Nejčastěji k tomu zneužívají rodiče, které jim peníze bez úroku vypůjčí nebo rovnou dají. Ne každý ze studentů má ale takovou možnost a někteří se tak musí obrátit na instituce, Studentská půjčkakde nabízí studentské půjčky na studium.

Česká spořitelna – studentské úvěry

Mezi oblíbenou studentskou banku patří Česká spořitelna. I přesto, že tato banka nemá zrovna nejvýhodnější nabídku úvěrů či pojištění, studenti jejich půjčky často vyhledávají. Díky jejich úvěru si totiž můžete zajistit na studium až 300 000 Kč se splatností od 1 roku až na 10 let.

Ne každému ovšem vyhovuje bankovní půjčka s tak vysokou cílovou částkou. Mnoho studentů dává přednost menší krátkodobé půjčce třeba jenom na měsíc.

Krátkodobá studentská půjčka

Studenti bez pravidelného příjmů, kteří nemají brigádu ani zaměstnání si právě formou tohoto úvěru můžou rychle zajistit až 5000 Kč se splatností skoro na jeden měsíc.

Výhodou této rychlé krátkodobé půjčky je to, že ji můžete mít ihned. Třeba během přednášky si můžete vyřídit rychlou žádost, kterou najdete na jejich stránkách. Po vyřízení žádosti pak stačí počkat jen na instrukce, které obdržíte emailem.

Peníze posílá nebankovní společnost klientům už i do 24 hodin, ovšem nový klienti musí ještě předtím odeslat vytisknutou a podepsanou úvěrovou smlouvu.